Logowanie: Bankowość internetowa

Informacja art. 124d Prawa bankowego

Myszków, 03.06.2022r.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że na mocy stosownych uchwał, Zebrania Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Koszęcinie oraz Nadzwyczajnego Zebrania Przedstawicieli Miedzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie, Bank Spółdzielczy w Koszęcinie zostanie przejęty przez Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie, z dniem 30.06.2022 r.

Od 03.06.2022 r. Zarząd Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie reprezentuje Bank Spółdzielczy w Koszęcinie.

Pragniemy podkreślić i zapewnić, iż cały proces łączenia Banków pozostanie nieodczuwalny dla Państwa i w żaden sposób nie będzie wpływał na wzajemne relacje. Dołożymy wszelkich starań, by wszystkie działania konsolidacyjne postępowały systematycznie i bez żadnych perturbacji.
Niniejsza informacja spełnia warunki zawiadomienia o zamierzonym połączeniu Banków w rozumieniu art. 124d ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku Prawo bankowe. 
Jesteśmy przekonani, że podjęta decyzja to bardzo dobre rozwiązanie, które zapewni Państwu poczucie jeszcze większej stabilizacji i umożliwi uzyskanie wymiernych korzyści. Połączony Bank dysponować będę większymi zasobami finansowymi, sprawną organizacją, wyspecjalizowanym zespołem i najlepszymi rozwiązaniami technicznymi. Dzięki temu będziemy mogli Państwu zaoferować bogatszą paletę propozycji usług bankowych, z której będzie można dokonywać wyboru w zależności od swoich potrzeb. 

Zarząd Miedzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie