Logowanie: Bankowość internetowa

Aktualności

2020-04-06 AKCJA ZAPŁAĆ ZA SENIORA

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie popiera i włącza się w akcję ZAPŁAĆ ZA SENIORA.


Apelujemy do Seniorów: nie ryzykujcie swojego zdrowia i życia, by zrobić opłaty. Poproście najbliższych, którzy mają dostęp do płatności internetowych czy też mobilnych, aby opłacili w Waszym imieniu niezbędne rachunki.

„Mobilnych” Klientów prosimy: zaproponujcie swoim rodzicom, dziadkom, wujkom, ciociom lub nawet bliskim sąsiadom w podeszłym wieku, że opłacicie w ich imieniu niezbędne rachunki, wykorzystując swój komputer, tablet czy telefon, a oni po udanej transakcji przekażą Wam pieniądze. Możecie również namówić seniorów do wyrobienia sobie karty do bankomatu oraz dostępu do bankowości internetowej i nauczyć ich korzystania z tych nowoczesnych narzędzi. Wasza pomoc jest teraz nieoceniona.

Zróbmy wszystko, aby ochronić zdrowie naszych seniorów!

2020-04-02 KOMUNIKAT ZARZĄDU DOTYCZĄCY OBSŁUGI KLIENTA

Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie Państwa i naszych Pracowników 

w godzinach pomiędzy 10:00 - 12:00

w Placówkach naszego Banku obsługujemy tylko osoby powyżej 65 roku życia.


W tym czasie nie będziemy obsługiwać pozostałych Klientów. Osoby poniżej 65 roku życia zapraszamy 
w pozostałych godzinach pracy naszych placówek.

Ponadto przypominamy:

 • Wewnątrz Placówki Banku może przebywać ograniczona liczba Klientów;
 • W przypadku wizyty w Placówce Banku 
  prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.


Zachęcamy do ograniczenia wizyt w Oddziałach Banku i wykonywania operacji bankowych w domu z użyciem bankowości internetowej. 

DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE I PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI. Wszystko w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Koszęcinie 

2020-03-18 Uwaga na wyłudzenia „na koronawirusa”

Uwaga na wyłudzenia „na koronawirusa”

Obecnie obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego wykorzystują oszuści. To dla nich okazja do wyłudzenia loginów i haseł do bankowości za pomocą fałszywych stron płatności. 

Jak działają oszuści?

 

 • Używają komunikatów i fałszywych informacji związanych z epidemią koronawirusa. Podszywają się pod instytucje zaufania publicznego takie jak banki, urzędy państwowe, centralne oraz lokalne.

 • Wysyłają wiadomości SMS, w których zawarte są linki prowadzące do fałszywych stron. Celem tego jest wyłudzanie loginów i haseł do bankowości internetowej, a także kodów autoryzacyjnych dających możliwość zatwierdzenia przelewów na rachunek przestępców. W niektórych przypadkach linki mogą prowadzić do stron zawierających złośliwy kod powodujący przejęcie urządzenia klienta, na którym otrzymał wiadomość. Powołują się na działania Rządu, Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) lub powszechną akcję szczepień ochronnych.

 • Przejmują konta np. na Facebooku, a następnie proszą naszych znajomych o przelanie pieniędzy powołując się na swoją nagłą trudną sytuację.


Ofiary ataków, które nie zachowają ostrożności, mogą stracić swoje oszczędności! Ponadto, ujawniając swoją tożsamość przestępcom mogą doprowadzić do wykorzystania jej do zawarcia w ich imieniu umów i w konsekwencji np. zaciągnięcia zobowiązań finansowych.

 


Pamiętaj, że: 

 • jedynymi i prawdziwymi źródłami informacji są komunikaty przekazywane przez służby lub/i zamieszczane na oficjalnych stronach internetowych. Na bieżąco komunikaty przekazują również przedstawiciele władz państwowych

 • sprawdź w pasku przeglądarki, czy adres internetowy, na który się logujesz do bankowości internetowej, zgadza się z adresem strony Twojego banku. Jeśli adres jest inny niż zwykle, nie loguj się na tej stronie - nie podawaj tam swoich danych oraz powiadom o tym swój bank

 • zawsze czytaj bardzo uważnie treść każdego SMSa z kodem autoryzacyjnym.

 

Więcej informacji o wyłudzeniach na stronie Związku Banków Polskich pod linkiem:

 https://zbp.pl/Aktualnosci/Wydarzenia/Uwaga-na-oszukancze-ogloszenia-zwiazane-z-epidemia-koronawirusa

 

2020-03-12 Komunikat związany z zagrożeniem epidemiologicznym wskutek rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Szanowni Klienci!

W związku z zaistniałą sytuacją i zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 zwracamy się z uprzejmą prośbą (i w miarę możliwości) o odraczanie lub ograniczanie wizyt w placówkach Banku Spółdzielczego w Koszęcinie.

Wypłaty gotówki prosimy realizować (w miarę możliwości) w naszych bankomatach dostępnych całodobowo. 

W celu zminimalizowania ryzyka w trakcie obsługi:

 • w Centrali Banku w Koszęcinie oraz Oddziale Banku w Boronowie:
  na sali operacyjnej JEDNORAZOWO może przebywać maksymalnie 3 KLIENTÓW

 • w Punktach Obsługi Klienta Herbach, Kochanowicach oraz Lisowie JEDNORAZOWO może przebywać maksymalnie 2 KLIENTÓW

Jesteśmy do Państwa dyspozycji (w godzinach pracy) pod numerem telefonu:
34 378-07-41 (Centrala Banku) oraz pod numerem telefonu 34 378-07-48 (Oddział Banku).

Zapraszamy również do kontaktu mailowego: centrala@bskoszecin.com.pl

Posiadaczom bankowości elektronicznej proponujemy realizację wszelkich płatności za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Dziękujemy Państwu za zrozumienie i przepraszamy za niedogodności.
Wszystkie nasze działania wprowadzamy w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Koszęcinie

2020-01-20 Karty Diners Club.

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie wprowadza do swojej oferty karty Diners Club International. Produkty Diners Club kierowane są do Klientów indywidualnych i firmowych aktywnie korzystających z kart płatniczych, w tym także za granicą. Oferta wychodzi naprzeciw potrzebom, jakie nie są zaspokajane przez typowe karty płatnicze – Diners Club oferuje, poza funkcją płatniczą, wiele korzyści, które mogą mieć wpływ na komfort, bezpieczeństwo i oszczędności podczas podróży. Są to m.in.:

 • Kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej do sumy 1 000 000 zł, zarówno dla posiadacza karty, jak i jego rodziny;
 • wstęp do ponad 850 saloników lotniskowych na całym świecie;
 • Fast Track na wybranych lotniskach (między innymi na Lotnisku Chopina w Warszawie);
 • Specjalny Program Premiowy – możliwość zbierania mil w programie Miles & More;
 • Program Lojalnościowy DC – 5 zł wydane kartą to 1 mila w wybranym programie lojalnościowym Platformie clubmiles.pl;
 • 5% zwrotu gotówki za rezerwacje na booking.com przy użyciu platformy rezerwacyjnej clubmiles.pl;
 • Indywidualnie ustalany limit kredytowy;
 • Karta kredytowa z odroczonym terminem płatności nawet do 59 dni bez odsetek;
 • Atrakcyjne oprocentowanie – od 6% w skali roku;
 • Akceptacja w ponad 26 milionach punktów na świecie;
 • Wysokie bezpieczeństwo w sytuacji utraty lub kradzieży karty;
 • Bezpłatne wydanie karty zastępczej wszędzie na świecie;
 • Bezpieczne transakcje w Internecie.

 

Karta Diners Club może być wydawana w wersji karty obciążeniowej lub kredytowej.

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie, współdziałając z Bankiem BPS i Diners Club International pośredniczy w promowaniu i sprzedaży kart ze znakiem Diners Club poprzez prezentowanie oferty, wskazując na możliwość nawiązania kontaktu z przedstawicielem handlowym Diners Club. Umowa o wydanie karty podpisywana jest między Klientem a Diners Club.


Oferta kart Diners Club jest dostępna na stronie WWW naszego Banku w zakładkach: klienci indywidualni  i Klienci instytucjonalni.

2019-11-06 Nowość! Aplikacja mobila BS Koszęcin mobile do autoryzacji operacji w bankowości interentowej.

Aplikacja mobilna BS Koszęcin mobile jest to nowa, alternatywna metoda autoryzacji operacji zastępująca SMS-a z hasłem. Zainstaluj już dziś Naszą aplikację i autoryzuj wszelkie operację w bankowości internetowej eBankNet za pomocą komunikatów push całkowicie bezpłatnie. Więcej informacji w placówkach Banku.

2019-09-09 Informacja o zmianach w bankowości internetowej oraz transakcji kartowych w Internecie.

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2018 r., poz. 1075) wprowadza od 14 września 2019r. obowiązek tzw. silnego uwierzytelniania Użytkownika.

Szczegółowy opis planowanych zmian dotyczących bankowości internetowej oraz transakcji kartowych w Internecie znajduje się w komunikatach – zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

 

2019-09-02 Szybkie przelewy Express Elixir.

Od 02.09.2019r.  Klienci Banku Spółdzielczego w Koszęcinie mogą korzystać z systemu Express ELIXIR Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. i w ciągu zaledwie kilku sekund przelewać pieniądze ze swojego konta na dowolny rachunek w innym banku. Express ELIXIR to pierwszy w Polsce profesjonalny system rozliczeń płatności natychmiastowych realizowanych bezpośrednio.

Express ELIXIR to rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na błyskawicznym zasilaniu rachunku wybranej osoby lub firmy. Może być wykorzystywany nie tylko w sytuacjach awaryjnych, aby uniknąć ryzyka naliczania odsetek za spóźnienia np. w opłacaniu rachunków za telefon, prąd czy gaz, ale także do spłaty rat kredytu czy kart kredytowych.

Wdrożony przez Bank Spółdzielczy w Koszęcinie  system Express ELIXIR umożliwia klientom realizację przelewów krajowych w złotych, w trybie natychmiastowym. Limit pojedynczej transakcji wynosi 5000,00zł.
Z nowego rozwiązania mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy w usłudze eKontoBS po wybraniu typu przelewu Express Elixir.

Warunkiem realizacji przelewu jest dostępność usługi również w banku odbiorcy. Lista banków obsługujących płatności Express Elixir dostępna pod adresem KIR.  http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/.    

 

2019-08-21 Bank Spółdzielczy w Koszęcinie na Facebooku.

Teraz jesteśmy również na facebooku.

Wystarczy polubić nasz profil, żeby mieć pod ręką wszystkie ważne informacje!

2019-07-26 Program Rodzina 500+ / Dobry Start 300+

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie umożliwia złożenie Wniosku o wypłatę świadczenia „Rodzina 500+” i „Dobry Start 300+” online w usłudze bankowości internetowej eKontoBS.

Odpowiedni formularz jest dostępny w bankowości internetowej  (https://ebank.bskoszecin.pl/), po zalogowaniu należy wybrać zakładkę Wnioski z prawej strony ekranu. 

Za złożenie Wniosku za pośrednictwem Banku nie pobierana jest żadna opłata, ani nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Bank nie dokonuje weryfikacji formalnej i merytorycznej danych podanych we Wniosku i załączników oraz nie posiada informacji dotyczących dalszej obsługi Wniosku (Wniosek po wysłaniu obsługiwany jest przez wybrany Organ prowadzący w Gminie).

Po dostarczeniu wszystkich danych do systemu informatycznego Emp@tia, Bank bezpowrotnie usuwa wszystkie podane we Wniosku informacje.

Rola Banku Spółdzielczego w Koszęcinie w tym procesie polega na udostępnieniu i wysłaniu Wniosku poprzez usługę eKontoBS do Organu prowadzącego w Gminie. Na wskazany we Wniosku adres e-mail otrzymuje się od systemu Emp@tia, Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO) swojego Wniosku.

Organ prowadzący w Gminie, np. GOPS: po pozytywnym rozpatrzeniu Wniosku, tj. po przyznaniu świadczenia w drodze decyzji administracyjnej będzie wypłacać świadczenia w ramach programów  „Rodzina 500+” i „Dobry Start 300+”.

2019-05-17 Uwaga na fałszywe strony udające pośredników szybkich płatności!

Szanowni Klienci

Ostrzegamy przed fałszywymi stronami udającymi pośredników szybkich płatności. Na atak narażeni są użytkownicy bankowości internetowej i mobilnej robiący zakupy przez internet.

Przestępcy podszywają się pod serwisy oferujące szybkie przelewy (np. Dotpay, PayU, czy Przelewy24). Podstawione strony przestępców wyłudzają loginy i hasła do bankowości internetowej oraz kody autoryzacyjne zatwierdzające przelewy.

2019-04-23 Zmiany dotyczące autoryzacji przelewów

Szanowni Klienci,
Zarząd Banku Spółdzielczego w Koszęcinie informuje, że zgodnie z ustawą z dnia
10 maja 2018r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw, zmienia się sposób autoryzacji przelewów w bankowości internetowej – od dnia 05 maja 2019r. listy papierowe kodów jednorazowych zostaną zablokowane.
Użytkowników korzystających  w chwili obecnej z jednorazowych kodów autoryzacyjnych (listy papierowe), prosimy, aby do dnia 02 maja 2019r. dokonali zmian w sposobie autoryzacji przelewów. Zmian, należy dokonać osobiście w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego w Koszęcinie (warunkiem jest posiadanie dowolnego urządzenia mobilnego np. telefon komórkowy, tablet z numerem telefonu). Wnioski dostępne są na stronie internetowej www.bskoszecin.com.pl oraz w Placówkach Banku Spółdzielczego
w Koszęcinie.

2019-03-15 Informacje dla dostawców usług (TPP)

Jeśli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PSD2 (AIS, PIS lub CAF), przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy (API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajdują się na naszym portalu dla dewelopera TUTAJ.

2019-03-12 Polska Bezgotówkowa - terminale płatnicze za 0 zł przez 12 miesięcy.

Szanowni Klienci,

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie współpracuje z firmą Elavon wiodącym na rynku operatoramem oferującym terminale płatnicze. Więcej informacji TUTAJ.

Poniżej opis programu ,,Polska Bezgotówkowa'':

Program Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego ,,Polska Bezgotówkowa'' to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych w Polsce: wydawców kart, agentów rozliczeniowych oraz organizacji Visa i Mastercard przy udziale Związku Banków Polskich i Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Uczestnikami Programu są wydawcy kart płatniczych, agenci rozliczeniowi oraz organizacje płatnicze.

Celem Programu jest zniesienie kosztów dla przedsiębiorców w zakresie instalacji terminala płatniczego oraz kosztów jego użytkowania przez pierwsze 12 miesięcy od momentu zainstalowania.

 

2018-12-04 Zmiany w regulaminach obowiązujące od 20 grudnia 2018r.dla klientów instytucjonalnych.

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż z dniem 20 grudnia 2018 r. wchodzi w życie pakiet zmian w ustawie o usługach płatniczych. W związku z tym, dostosowaliśmy obowiązujące regulaminy wewnętrzne do nowego porządku prawnego, a ponadto dodaliśmy zapisy uszczegółowiające część pojęć oraz obowiązki w większości leżące po stronie Banku, w mniejszym stopniu po stronie Klienta. Wprowadziliśmy także kilka zmian w funkcjonowaniu poszczególnych produktów rachunkowych.

2018-12-04 Zmiany w regulaminach obowiązujące od 20 grudnia 2018r. dla osób fizycznych.

 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż z dniem 20 grudnia 2018 r. wchodzi w życie pakiet zmian w ustawie o usługach płatniczych. W związku z tym, dostosowaliśmy obowiązujące regulaminy wewnętrzne do nowego porządku prawnego, a ponadto dodaliśmy zapisy uszczegółowiające część pojęć oraz obowiązki w większości leżące po stronie Banku, w mniejszym stopniu po stronie Klienta. Wprowadziliśmy także kilka zmian w funkcjonowaniu poszczególnych produktów rachunkowych.

2018-10-04 GOOGLE PAY - PŁATNOŚCI MOBILNE

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Android. Aplikacja ta bezpiecznie przechowuje Twoje dane i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay.ggg

2018-10-01 NOWE BANKOMATY Z FUNKCJĄ WPŁATOMATU

 

Szanowni Klienci

informujemy, że w poniższych placówkach:

 

Centrala Bank Spółdzielczy w Koszęcinie przy ul. Sienkiewicza 1 w Koszęcinie

 

oraz

 

Punkt Obsługi Klienta w Herbach przy ul. Lublinieckiej 68 w Herbach

 


działają bankomaty z funkcją wpłatomatu. Od teraz można wpłacać pieniądze na swój rachunek prowadzonym w Banku Spółdzielczym w Koszęcinie za pomocą wpłatomatu 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu.


Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej usługi.

2018-06-27 Split Payment – Mechanizm Podzielonej Płatności ( MPP )

 

Informujemy, że Bank Spółdzielczy w Koszęcinie założył rachunek VAT
dla wszystkich klientów posiadających co najmniej jeden rachunek rozliczeniowy
w PLN.

 

Numer NRB rachunku VAT dostępny jest w systemie Bankowości Internetowej
oraz w placówkach Banku.

2018-02-06 PayByNet

 

PayByNet to niezawodny i prosty w użyciu system płatności online.

Kupujesz w Internecie? Chcesz jak najszybciej otrzymać zamówiony towar? Wykorzystaj bezpieczne płatności internetowe PayByNet.

2017-09-14 ROZPORZĄDZENIE PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2015/847 Z DNIA 20 MAJA 2015 W SPRAWIE INFORMACJI TOWARZYSZĄCYCH TRANSFEROM ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH

Szanowni Klienci

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 roku, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych i uchylenia rozporządzenia (WE) nr 1

2017-02-23 UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W RAMACH PRZELEWÓW ELEKTRONICZNYCH URUCHOMIONA ZOSTAŁA MOŻLIWOŚĆ DOKONYWANIA SZYBKICH PRZELEWÓW TYPU SORBNET.

 

Szanowni    Klienci.

Uprzejmie informujemy, że  w ramach przelewów elektronicznych  uruchomiona została możliwość dokonywania szybkich przelewów typu Sorbnet    ( za wyjątkiem przelewów do ZUS i Urząd Skarbowy).

Zlecenie umożliwia przekazywanie środków na rachunek odbiorcy w innym banku nawet do 1 godziny.  Za zlecenia SORBNET  pobierana jest dodatkowa opłata. 

2017-02-02 INFORMACJA DOTYCZĄCA POZASĄDOWEGO ROZWIĄZYWANIA SPORÓW KONSUMENCKICH.

 

Uprzejmie informujemy, że 10.01.2017r. zmieniły się przepisy dotyczące rozwiązywania sporów bez udziału sądu, które reguluje Ustawa o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich.

2016-08-03 INFORMACJA DLA KLIENTÓW – DYSPOZYCJA NA WYPADEK ŚMIERCI – ART.56 PRAWA BANKOWEGO

Informujemy, że zgodnie z art. 56 ustawy Prawo bankowe Posiadacz rachunku bankowego będący osobą fizyczną może w formie pisemnej wydać  Dyspozycję wkładem na wypadek śmierci.

2016-07-01 WYGODNY KREDYT - PRZEDŁUŻENIE PROMOCJI

Uprzejmnie informujemy, że promocja kredytu gotówkowego "Wygdony kredyt" zostaje przedłużona do odwołania.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z oferty kredytowej.

2016-04-01 WYRÓŻNIENIE DLA NASZEGO BANKU

Za dynamiczny rozwój sprzedaży produktów ubezpieczeniowych Concordia AGRO w roku 2015 nasz Bank otrzymał wyróżnienie od Concordia Ubezpieczenia.

2016-03-18 ROZPOCZĄŁ SIĘ WIOSENNY SEZON UBEZPIECZEŃ UPRAW

 

Uprzejmie informujemy, że z dniem 15 marca br. Concordia Ubezpieczenia otwiera wiosenny sezon ubezpieczania upraw rolnych, który potrwa do końca czerwca br., w odniesieniu do roślin rolniczych oraz do końca maja, w przypadku owoców i warzyw.
W tym roku uprawy ubezpieczane będą po nowemu, tj. z dofinansowaniem budżetu państwa, sięgającym aż 65 proc. Z dopłat do składek skorzystają również duże przedsiębiorstwa rolne. Wszystko za sprawą znowelizowanej Ustawy o ubezpieczeniach upraw rolnych i zwierząt gospodarskich.

2015-07-02 ROBIĄC ZAKUPY MOŻESZ WYPŁACAĆ GOTÓWKĘ

Płać kartą MasterCard lub Maestro i wypłacaj do 300 zł podczas codziennych zakupów. Szybko, wygodnie i po drodze!

Więcej informacji znajdą Państwo w poniższej ulotce informacyjnej.

2015-04-02 BANK SPÓŁDZIELCZY TO NIE SKOK

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacją "Bank Spółdzielczy to nie SKOK" przygotowaną przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych, która została zamieszczona na stronie: 

http://www.kzbs.pl/bank-spoldzielczy-to-nie-skok-8211-kzbs-informuje-w-zwiazku-z-obecna-sytuacja-w-sektorze-skok-2297.html

 

2015-01-05 KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZMIAN W PŁATNOŚCIACH KARTĄ PRZEZ INTERNET

Szanowni Państwo

 

Uprzejmie informujemy, że  od 1 lutego 2015 r. Bank Spółdzielczy w Koszęcinie wprowadza zmiany dotyczące funkcjonowania kart debetowych, kart debetowych business w następującym zakresie:

1)   wprowadzenia zabezpieczenia 3D Secure, czyli sposobie potwierdzania transakcji internetowych, polegający na podaniu przez Posiadacza rachunku/Użytkownika karty Hasła 3D Secure (Visa – pod nazwą Verified by Visa;) otrzymanego na zdefiniowany w Banku numer telefonu komórkowego, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie transakcji dokonywanych w Internecie u akceptantów oferujących korzystanie z tego typu zabezpieczenia;

2)   dodania limitu dla transakcji internetowych, który na dzień 1.02.2015r. będzie wyzerowany. W celu odblokowania płatności w Internecie, Posiadacz rachunku zobowiązany jest ustalić wysokość limitu transakcji internetowych dla wszystkich kart wydanych do rachunku bankowego za pośrednictwem Infolinii Banku lub bezpośrednio w placówce Banku oraz każdy Użytkownik karty powinien aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

 

 Jednocześnie informujemy, że w celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest zdefiniowanie w placówce Banku  aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym. W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:

1)      wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;

2)      podać numer PESEL – dla rezydentów

3)      wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

Portal kartowy będzie dostępny dla Państwa od 1 lutego 2015r. i za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:

- aktywować  zabezpieczenie 3D Secure,

- zmieniać kod PIN,

- zastrzegać kartę.

O dodaniu kolejnych funkcjonalności w portalu będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

Wierzymy, że proponowane zmiany przyczynią się do wzrostu Państwa zadowolenia z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań chętnie pomogą pracownicy Banku lub konsultanci Infolinii Banku BPS SA pod numerem 801 321 456 lub 86 215 50 00   86 215 50 00.


REGULAMIN KART DEBETOWYCH W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W KOSZĘCINIE DOSTĘPNY W DZIALE - KARTY PŁATNICZE

 

 

 

2013-05-30 Gwarancje DE MINIMIS (PLD)

Uprzejmie informujemy, że nasz Bank na podstawie zawartej umowy o współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) w zakresie Portfelowej Linii Gwarancyjnej de minimis (PLD) ma możliwość zaoferowania mikro, małym i średnim przedsiębiorcom kredytów z gwarancją BGK.                 

                           

2014-11-24 PREZES BANKU JADWIGA FRANEK ZASŁUŻONĄ DLA GMINY KOSZĘCIN

Podczas ostatniej Sesji Rady Gminy Koszęcin dnia 11 listopada 2014r. Rada Gminy Koszęcin przyznanała tytuł Zasłużony dla Gminy Koszęcin Prezes Banku Spółdzielczego w Koszęcinie Jadwidze Franek. Uchwała została przegłosowana jednogłośnie, a tytuł wręczony został przez Wójta Gminy Koszęcin Grzegorza Ziaja oraz Przewodniczący Rady Gminy Koszęcin Michała Anioł.

Zapraszamy do zapoznania się artykułem zamieszczonym na stronach Gminy Koszęcin

http://www.koszecin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=836:zasuona-dla-gminy-koszcin&catid=35:aktualnoci
 

2014-02-13 Nowy produkt dla rolników - karta debetowa VISA BUSINESS

Szanowni Klienci

Uprzejmie informujemy, że posiadamy w swojej ofercie nowy produkt dla rolników - Kartę debetową VISA Business
Karta VISA Business Debetowa to nowoczesny, bezpieczny i uniwersalny środek płatniczy, zapewniający stały i szybki dostęp do pieniędzy.

 

2014-02-13 Polecamy nowy produkt - kartę zbliżeniową MASTERCARD

Szanowni Klienci

Uprzejmie informujemy, że posiadamy w swojej ofercie nowy produkt dla osób fizycznych - Kartę zbliżeniową MasterCard

Karta MasterCard PayPass to połączenie karty debetowej z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych. Przeznaczona jest dla osób, które cenią stały dostęp do swoich pieniędzy, ale nie lubią nosić gotówki, żeby płacić za codzienne, drobne zakupy.

2014-01-27 Zastrzeganie kart płatniczych

Szanowni Klienci – Posiadacze kart
Od stycznia br. kartę można również  zastrzec pod ogólnopolskim numerem telefonu

828   828   828

Po podaniu nazwy Banku – wydawcy karty – system automatycznie zestawia połączenie z właściwym konsultantem, który dokonuje zastrzeżenia karty.
W przypadku kart wydanych przez Nasz Bank następuje przekierowanie połączeń bezpośrednio pod numer infolinii Banku BPS SA.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »