Logowanie: Bankowość internetowa

Aktualności

2020-04-06 AKCJA ZAPŁAĆ ZA SENIORA

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie popiera i włącza się w akcję ZAPŁAĆ ZA SENIORA.


Apelujemy do Seniorów: nie ryzykujcie swojego zdrowia i życia, by zrobić opłaty. Poproście najbliższych, którzy mają dostęp do płatności internetowych czy też mobilnych, aby opłacili w Waszym imieniu niezbędne rachunki.

„Mobilnych” Klientów prosimy: zaproponujcie swoim rodzicom, dziadkom, wujkom, ciociom lub nawet bliskim sąsiadom w podeszłym wieku, że opłacicie w ich imieniu niezbędne rachunki, wykorzystując swój komputer, tablet czy telefon, a oni po udanej transakcji przekażą Wam pieniądze. Możecie również namówić seniorów do wyrobienia sobie karty do bankomatu oraz dostępu do bankowości internetowej i nauczyć ich korzystania z tych nowoczesnych narzędzi. Wasza pomoc jest teraz nieoceniona.

Zróbmy wszystko, aby ochronić zdrowie naszych seniorów!

2020-04-02 KOMUNIKAT ZARZĄDU DOTYCZĄCY OBSŁUGI KLIENTA

Szanowni Państwo,

w trosce o zdrowie Państwa i naszych Pracowników 

w godzinach pomiędzy 10:00 - 12:00

w Placówkach naszego Banku obsługujemy tylko osoby powyżej 65 roku życia.


W tym czasie nie będziemy obsługiwać pozostałych Klientów. Osoby poniżej 65 roku życia zapraszamy 
w pozostałych godzinach pracy naszych placówek.

Ponadto przypominamy:

 • Wewnątrz Placówki Banku może przebywać ograniczona liczba Klientów;
 • W przypadku wizyty w Placówce Banku 
  prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości 2 metrów.


Zachęcamy do ograniczenia wizyt w Oddziałach Banku i wykonywania operacji bankowych w domu z użyciem bankowości internetowej. 

DZIĘKUJEMY ZA ZROZUMIENIE I PRZEPRASZAMY ZA NIEDOGODNOŚCI. Wszystko w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Koszęcinie 

2020-03-18 Uwaga na wyłudzenia „na koronawirusa”

Uwaga na wyłudzenia „na koronawirusa”

Obecnie obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego wykorzystują oszuści. To dla nich okazja do wyłudzenia loginów i haseł do bankowości za pomocą fałszywych stron płatności. 

Jak działają oszuści?

 

 • Używają komunikatów i fałszywych informacji związanych z epidemią koronawirusa. Podszywają się pod instytucje zaufania publicznego takie jak banki, urzędy państwowe, centralne oraz lokalne.

 • Wysyłają wiadomości SMS, w których zawarte są linki prowadzące do fałszywych stron. Celem tego jest wyłudzanie loginów i haseł do bankowości internetowej, a także kodów autoryzacyjnych dających możliwość zatwierdzenia przelewów na rachunek przestępców. W niektórych przypadkach linki mogą prowadzić do stron zawierających złośliwy kod powodujący przejęcie urządzenia klienta, na którym otrzymał wiadomość. Powołują się na działania Rządu, Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) lub powszechną akcję szczepień ochronnych.

 • Przejmują konta np. na Facebooku, a następnie proszą naszych znajomych o przelanie pieniędzy powołując się na swoją nagłą trudną sytuację.


Ofiary ataków, które nie zachowają ostrożności, mogą stracić swoje oszczędności! Ponadto, ujawniając swoją tożsamość przestępcom mogą doprowadzić do wykorzystania jej do zawarcia w ich imieniu umów i w konsekwencji np. zaciągnięcia zobowiązań finansowych.

 


Pamiętaj, że: 

 • jedynymi i prawdziwymi źródłami informacji są komunikaty przekazywane przez służby lub/i zamieszczane na oficjalnych stronach internetowych. Na bieżąco komunikaty przekazują również przedstawiciele władz państwowych

 • sprawdź w pasku przeglądarki, czy adres internetowy, na który się logujesz do bankowości internetowej, zgadza się z adresem strony Twojego banku. Jeśli adres jest inny niż zwykle, nie loguj się na tej stronie - nie podawaj tam swoich danych oraz powiadom o tym swój bank

 • zawsze czytaj bardzo uważnie treść każdego SMSa z kodem autoryzacyjnym.

 

Więcej informacji o wyłudzeniach na stronie Związku Banków Polskich pod linkiem:

 https://zbp.pl/Aktualnosci/Wydarzenia/Uwaga-na-oszukancze-ogloszenia-zwiazane-z-epidemia-koronawirusa

 

2020-03-12 Komunikat związany z zagrożeniem epidemiologicznym wskutek rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2.

Szanowni Klienci!

W związku z zaistniałą sytuacją i zagrożeniem epidemiologicznym związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 zwracamy się z uprzejmą prośbą (i w miarę możliwości) o odraczanie lub ograniczanie wizyt w placówkach Banku Spółdzielczego w Koszęcinie.

Wypłaty gotówki prosimy realizować (w miarę możliwości) w naszych bankomatach dostępnych całodobowo. 

W celu zminimalizowania ryzyka w trakcie obsługi:

 • w Centrali Banku w Koszęcinie oraz Oddziale Banku w Boronowie:
  na sali operacyjnej JEDNORAZOWO może przebywać maksymalnie 3 KLIENTÓW

 • w Punktach Obsługi Klienta Herbach, Kochanowicach oraz Lisowie JEDNORAZOWO może przebywać maksymalnie 2 KLIENTÓW

Jesteśmy do Państwa dyspozycji (w godzinach pracy) pod numerem telefonu:
34 378-07-41 (Centrala Banku) oraz pod numerem telefonu 34 378-07-48 (Oddział Banku).

Zapraszamy również do kontaktu mailowego: centrala@bskoszecin.com.pl

Posiadaczom bankowości elektronicznej proponujemy realizację wszelkich płatności za pośrednictwem bankowości elektronicznej.

Dziękujemy Państwu za zrozumienie i przepraszamy za niedogodności.
Wszystkie nasze działania wprowadzamy w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Koszęcinie

2020-01-20 Karty Diners Club.

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie wprowadza do swojej oferty karty Diners Club International. Produkty Diners Club kierowane są do Klientów indywidualnych i firmowych aktywnie korzystających z kart płatniczych, w tym także za granicą. Oferta wychodzi naprzeciw potrzebom, jakie nie są zaspokajane przez typowe karty płatnicze – Diners Club oferuje, poza funkcją płatniczą, wiele korzyści, które mogą mieć wpływ na komfort, bezpieczeństwo i oszczędności podczas podróży. Są to m.in.:

 • Kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej do sumy 1 000 000 zł, zarówno dla posiadacza karty, jak i jego rodziny;
 • wstęp do ponad 850 saloników lotniskowych na całym świecie;
 • Fast Track na wybranych lotniskach (między innymi na Lotnisku Chopina w Warszawie);
 • Specjalny Program Premiowy – możliwość zbierania mil w programie Miles & More;
 • Program Lojalnościowy DC – 5 zł wydane kartą to 1 mila w wybranym programie lojalnościowym Platformie clubmiles.pl;
 • 5% zwrotu gotówki za rezerwacje na booking.com przy użyciu platformy rezerwacyjnej clubmiles.pl;
 • Indywidualnie ustalany limit kredytowy;
 • Karta kredytowa z odroczonym terminem płatności nawet do 59 dni bez odsetek;
 • Atrakcyjne oprocentowanie – od 6% w skali roku;
 • Akceptacja w ponad 26 milionach punktów na świecie;
 • Wysokie bezpieczeństwo w sytuacji utraty lub kradzieży karty;
 • Bezpłatne wydanie karty zastępczej wszędzie na świecie;
 • Bezpieczne transakcje w Internecie.

 

Karta Diners Club może być wydawana w wersji karty obciążeniowej lub kredytowej.

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie, współdziałając z Bankiem BPS i Diners Club International pośredniczy w promowaniu i sprzedaży kart ze znakiem Diners Club poprzez prezentowanie oferty, wskazując na możliwość nawiązania kontaktu z przedstawicielem handlowym Diners Club. Umowa o wydanie karty podpisywana jest między Klientem a Diners Club.


Oferta kart Diners Club jest dostępna na stronie WWW naszego Banku w zakładkach: klienci indywidualni  i Klienci instytucjonalni.

2019-11-06 Nowość! Aplikacja mobila BS Koszęcin mobile do autoryzacji operacji w bankowości interentowej.

Aplikacja mobilna BS Koszęcin mobile jest to nowa, alternatywna metoda autoryzacji operacji zastępująca SMS-a z hasłem. Zainstaluj już dziś Naszą aplikację i autoryzuj wszelkie operację w bankowości internetowej eBankNet za pomocą komunikatów push całkowicie bezpłatnie. Więcej informacji w placówkach Banku.

2019-09-09 Informacja o zmianach w bankowości internetowej oraz transakcji kartowych w Internecie.

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2018 r., poz. 1075) wprowadza od 14 września 2019r. obowiązek tzw. silnego uwierzytelniania Użytkownika.

Szczegółowy opis planowanych zmian dotyczących bankowości internetowej oraz transakcji kartowych w Internecie znajduje się w komunikatach – zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

 

2019-09-02 Szybkie przelewy Express Elixir.

Od 02.09.2019r.  Klienci Banku Spółdzielczego w Koszęcinie mogą korzystać z systemu Express ELIXIR Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. i w ciągu zaledwie kilku sekund przelewać pieniądze ze swojego konta na dowolny rachunek w innym banku. Express ELIXIR to pierwszy w Polsce profesjonalny system rozliczeń płatności natychmiastowych realizowanych bezpośrednio.

Express ELIXIR to rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na błyskawicznym zasilaniu rachunku wybranej osoby lub firmy. Może być wykorzystywany nie tylko w sytuacjach awaryjnych, aby uniknąć ryzyka naliczania odsetek za spóźnienia np. w opłacaniu rachunków za telefon, prąd czy gaz, ale także do spłaty rat kredytu czy kart kredytowych.

Wdrożony przez Bank Spółdzielczy w Koszęcinie  system Express ELIXIR umożliwia klientom realizację przelewów krajowych w złotych, w trybie natychmiastowym. Limit pojedynczej transakcji wynosi 5000,00zł.
Z nowego rozwiązania mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy w usłudze eKontoBS po wybraniu typu przelewu Express Elixir.

Warunkiem realizacji przelewu jest dostępność usługi również w banku odbiorcy. Lista banków obsługujących płatności Express Elixir dostępna pod adresem KIR.  http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/.    

 

2019-08-21 Bank Spółdzielczy w Koszęcinie na Facebooku.

Teraz jesteśmy również na facebooku.

Wystarczy polubić nasz profil, żeby mieć pod ręką wszystkie ważne informacje!

2019-07-26 Program Rodzina 500+ / Dobry Start 300+

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie umożliwia złożenie Wniosku o wypłatę świadczenia „Rodzina 500+” i „Dobry Start 300+” online w usłudze bankowości internetowej eKontoBS.

Odpowiedni formularz jest dostępny w bankowości internetowej  (https://ebank.bskoszecin.pl/), po zalogowaniu należy wybrać zakładkę Wnioski z prawej strony ekranu. 

Za złożenie Wniosku za pośrednictwem Banku nie pobierana jest żadna opłata, ani nie trzeba instalować żadnego dodatkowego oprogramowania.

Bank nie dokonuje weryfikacji formalnej i merytorycznej danych podanych we Wniosku i załączników oraz nie posiada informacji dotyczących dalszej obsługi Wniosku (Wniosek po wysłaniu obsługiwany jest przez wybrany Organ prowadzący w Gminie).

Po dostarczeniu wszystkich danych do systemu informatycznego Emp@tia, Bank bezpowrotnie usuwa wszystkie podane we Wniosku informacje.

Rola Banku Spółdzielczego w Koszęcinie w tym procesie polega na udostępnieniu i wysłaniu Wniosku poprzez usługę eKontoBS do Organu prowadzącego w Gminie. Na wskazany we Wniosku adres e-mail otrzymuje się od systemu Emp@tia, Urzędowe Potwierdzenie Odbioru (UPO) swojego Wniosku.

Organ prowadzący w Gminie, np. GOPS: po pozytywnym rozpatrzeniu Wniosku, tj. po przyznaniu świadczenia w drodze decyzji administracyjnej będzie wypłacać świadczenia w ramach programów  „Rodzina 500+” i „Dobry Start 300+”.

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »