Logowanie: Bankowość internetowa

Aktualności

2020-01-20 Karty Diners Club.

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie wprowadza do swojej oferty karty Diners Club International. Produkty Diners Club kierowane są do Klientów indywidualnych i firmowych aktywnie korzystających z kart płatniczych, w tym także za granicą. Oferta wychodzi naprzeciw potrzebom, jakie nie są zaspokajane przez typowe karty płatnicze – Diners Club oferuje, poza funkcją płatniczą, wiele korzyści, które mogą mieć wpływ na komfort, bezpieczeństwo i oszczędności podczas podróży. Są to m.in.:

 • Kompleksowe ubezpieczenie podróży zagranicznej do sumy 1 000 000 zł, zarówno dla posiadacza karty, jak i jego rodziny;
 • wstęp do ponad 850 saloników lotniskowych na całym świecie;
 • Fast Track na wybranych lotniskach (między innymi na Lotnisku Chopina w Warszawie);
 • Specjalny Program Premiowy – możliwość zbierania mil w programie Miles & More;
 • Program Lojalnościowy DC – 5 zł wydane kartą to 1 mila w wybranym programie lojalnościowym Platformie clubmiles.pl;
 • 5% zwrotu gotówki za rezerwacje na booking.com przy użyciu platformy rezerwacyjnej clubmiles.pl;
 • Indywidualnie ustalany limit kredytowy;
 • Karta kredytowa z odroczonym terminem płatności nawet do 59 dni bez odsetek;
 • Atrakcyjne oprocentowanie – od 6% w skali roku;
 • Akceptacja w ponad 26 milionach punktów na świecie;
 • Wysokie bezpieczeństwo w sytuacji utraty lub kradzieży karty;
 • Bezpłatne wydanie karty zastępczej wszędzie na świecie;
 • Bezpieczne transakcje w Internecie.

 

Karta Diners Club może być wydawana w wersji karty obciążeniowej lub kredytowej.

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie, współdziałając z Bankiem BPS i Diners Club International pośredniczy w promowaniu i sprzedaży kart ze znakiem Diners Club poprzez prezentowanie oferty, wskazując na możliwość nawiązania kontaktu z przedstawicielem handlowym Diners Club. Umowa o wydanie karty podpisywana jest między Klientem a Diners Club.


Oferta kart Diners Club jest dostępna na stronie WWW naszego Banku w zakładkach: klienci indywidualni  i Klienci instytucjonalni.

2019-11-06 Nowość! Aplikacja mobila BS Koszęcin mobile do autoryzacji operacji w bankowości interentowej.

Aplikacja mobilna BS Koszęcin mobile jest to nowa, alternatywna metoda autoryzacji operacji zastępująca SMS-a z hasłem. Zainstaluj już dziś Naszą aplikację i autoryzuj wszelkie operację w bankowości internetowej eBankNet za pomocą komunikatów push całkowicie bezpłatnie. Więcej informacji w placówkach Banku.

2019-12-04 Promocyjny kredyt świąteczny

WARUNKI UDZIELANIA KREDYTU ŚWIĄTECZNEGO
Minimalna kwota kredytu  1.000,00zł.
Maksymalna kwota kredytu  20.000,00zł.
Opłata przygotowawcza   0,00zł.
Oprocentowanie stałe   5,00% w stosunku rocznym
Prowizja za udzielenie kredytu  3,00% z ubezpieczeniem WARIANT I
5,00% bez ubezpieczenia
Maksymalny okres spłaty  do 36 miesięcy
Okres obowiązywania   25.11.2019 – 31.01.2020
Data spłaty I raty     od stycznia 2020 roku
Posiadanie zdolności kredytowej i wiarygodności kredytowej  


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,79%. Całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5.000,00 zł. Całkowita kwota do zapłaty wynosi 5.644,97 zł. Oprocentowanie stałe w skali roku 5,00%. Całkowity koszt kredytu 644,97 zł. (w tym: prowizja 250,00 zł., odsetki  394,97 zł.) Umowa zawarta na okres 36 miesięcy. 35 miesięcznych równych rat w kwocie 149,86 zł.  ostatnia rata 149,87 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 14.11.2019r. 
na reprezentatywnym przykładzie. 
Powyższe informacje mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks Cywilny.  

2019-09-09 Informacja o zmianach w bankowości internetowej oraz transakcji kartowych w Internecie.

Bank Spółdzielczy w Koszęcinie zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2018 r., poz. 1075) wprowadza od 14 września 2019r. obowiązek tzw. silnego uwierzytelniania Użytkownika.

Szczegółowy opis planowanych zmian dotyczących bankowości internetowej oraz transakcji kartowych w Internecie znajduje się w komunikatach – zachęcamy do zapoznania się z ich treścią.

 

2019-09-02 Szybkie przelewy Express Elixir.

Od 02.09.2019r.  Klienci Banku Spółdzielczego w Koszęcinie mogą korzystać z systemu Express ELIXIR Krajowej Izby Rozliczeniowej S.A. i w ciągu zaledwie kilku sekund przelewać pieniądze ze swojego konta na dowolny rachunek w innym banku. Express ELIXIR to pierwszy w Polsce profesjonalny system rozliczeń płatności natychmiastowych realizowanych bezpośrednio.

Express ELIXIR to rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na błyskawicznym zasilaniu rachunku wybranej osoby lub firmy. Może być wykorzystywany nie tylko w sytuacjach awaryjnych, aby uniknąć ryzyka naliczania odsetek za spóźnienia np. w opłacaniu rachunków za telefon, prąd czy gaz, ale także do spłaty rat kredytu czy kart kredytowych.

Wdrożony przez Bank Spółdzielczy w Koszęcinie  system Express ELIXIR umożliwia klientom realizację przelewów krajowych w złotych, w trybie natychmiastowym. Limit pojedynczej transakcji wynosi 5000,00zł.
Z nowego rozwiązania mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i przedsiębiorcy w usłudze eKontoBS po wybraniu typu przelewu Express Elixir.

Warunkiem realizacji przelewu jest dostępność usługi również w banku odbiorcy. Lista banków obsługujących płatności Express Elixir dostępna pod adresem KIR.  http://www.expresselixir.pl/tabela-dostepnosci/.    

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 »