Logowanie: Bankowość internetowa

Aktualności

2020-10-01 EKOkredyt

Bądź EKO – zadbaj o środowisko korzystając z promocyjnego EKOkredytu dostępnego 
w placówkach Banku Spółdzielczego w Koszęcinie.

2020-09-10 Płać za zakupy zegarkiem!

Garmin Pay i Fitbit Pay to usługi mobilnych płatności zbliżeniowych, które umożliwiają klientom dokonywanie zakupów w sklepach za pomocą zegarków. Z Garmin Pay i Fitbit Pay możesz korzystać wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.

2019-11-06 Nowa wersja aplikacji BS Koszęcin mobile jest już dostępna!

BS Koszęcin mobile jest od teraz poszerzona o nowe funkcje, umożliwiające użytkownikowi:

  • dostęp do informacji o produktach, które posiada w bankowości elektronicznej takich jak: rachunki, karty (debetowe i kredytowe), lokaty, kredyty.
  • wyświetlanie informacji szczegółowych, w tym dostępne środki i saldo, wyświetlanie historii i blokad,
  • wykonywanie transakcji: przelewów krajowych, przelewów własnych, doładowania telefonu.

UWAGA! W związku z poszerzeniem aplikacji mobilnej o nowe funkcjonalności, wszyscy Klienci będą mieli rozparowaną aplikację i nastąpi powrót do wcześniejszego sposobu autoryzacji, tj. poprzez SMS. Dlatego też konieczna będzie aktualizacja aplikacji na smartfonie, tablecie i ponowne sparowanie/połączenie urządzenia z bankowością  elektroniczną. Parowanie aplikacji odbywa się w taki sam sposób jak miało to miejsce w poprzedniej wersji aplikacji. 

2020-08-04 Apple Pay w naszym banku. Płać wygodniej, szybciej, bezpieczniej.

Płacąc za pomocą Apple Pay, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego banku. Takie transakcje są łatwe, bezpieczne i poufne. Zyskujesz też wygodę – teraz na zakupy nie musisz zabierać portfela bo wystarczy, że masz ze sobą swojego iPhone’a.

Płacąc za pomocą Apple Pay poprzez iPhone’a, Apple Watch, iPada lub Maca*, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego banku. Płacenie z Apple Pay jest proste, a usługa działa z urządzeniami, których używasz na co dzień. Dane Twojej karty pozostają bezpieczne, ponieważ nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji. Płacenie w sklepach, aplikacjach mobilnych (czyli popularnych „apkach”) i internecie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i poufne.

2020-07-31 Usługa doładowania telefonów komórkowych

Jeśli posiadasz telefon komórkowy na kartę oraz korzystasz w naszym Banku z bankowości internetowej doładuj swój telefon nie wychodząc z domu.

Wystarczy zalogować się na stronie bankowości internetowej i złożyć zlecenie doładowania telefonu komórkowego na kartę. 
Sprawdź jakie to proste i wygodne!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »