Logowanie: Bankowość internetowa

Aktualności

2015-01-05 KOMUNIKAT DOTYCZĄCY ZMIAN W PŁATNOŚCIACH KARTĄ PRZEZ INTERNET

Szanowni Państwo

 

Uprzejmie informujemy, że  od 1 lutego 2015 r. Bank Spółdzielczy w Koszęcinie wprowadza zmiany dotyczące funkcjonowania kart debetowych, kart debetowych business w następującym zakresie:

1)   wprowadzenia zabezpieczenia 3D Secure, czyli sposobie potwierdzania transakcji internetowych, polegający na podaniu przez Posiadacza rachunku/Użytkownika karty Hasła 3D Secure (Visa – pod nazwą Verified by Visa;) otrzymanego na zdefiniowany w Banku numer telefonu komórkowego, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie transakcji dokonywanych w Internecie u akceptantów oferujących korzystanie z tego typu zabezpieczenia;

2)   dodania limitu dla transakcji internetowych, który na dzień 1.02.2015r. będzie wyzerowany. W celu odblokowania płatności w Internecie, Posiadacz rachunku zobowiązany jest ustalić wysokość limitu transakcji internetowych dla wszystkich kart wydanych do rachunku bankowego za pośrednictwem Infolinii Banku lub bezpośrednio w placówce Banku oraz każdy Użytkownik karty powinien aktywować zabezpieczenie 3D Secure w portalu kartowym (www.kartosfera.pl).

 

 Jednocześnie informujemy, że w celu aktywowania zabezpieczenia 3D Secure niezbędne jest zdefiniowanie w placówce Banku  aktualnego numeru telefonu komórkowego, na który będą wysyłane Hasła 3D Secure do autoryzacji transakcji internetowych dokonanych kartą oraz hasła do pierwszego zalogowania się celem aktywowania tego zabezpieczenia na portalu kartowym. W celu zarejestrowania się w portalu kartowym, należy:

1)      wejść na stronę internetową portalu kartowego www.kartosfera.pl;

2)      podać numer PESEL – dla rezydentów

3)      wpisać otrzymane na numer telefonu komórkowego hasło do pierwszego zalogowania się w portalu kartowym.

Portal kartowy będzie dostępny dla Państwa od 1 lutego 2015r. i za jego pośrednictwem będą Państwo mogli dokonać następujących czynności:

- aktywować  zabezpieczenie 3D Secure,

- zmieniać kod PIN,

- zastrzegać kartę.

O dodaniu kolejnych funkcjonalności w portalu będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

Wierzymy, że proponowane zmiany przyczynią się do wzrostu Państwa zadowolenia z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań chętnie pomogą pracownicy Banku lub konsultanci Infolinii Banku BPS SA pod numerem 801 321 456 lub 86 215 50 00   86 215 50 00.


REGULAMIN KART DEBETOWYCH W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W KOSZĘCINIE DOSTĘPNY W DZIALE - KARTY PŁATNICZE

 

 

 

2013-05-30 Gwarancje DE MINIMIS (PLD)

Uprzejmie informujemy, że nasz Bank na podstawie zawartej umowy o współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (BGK) w zakresie Portfelowej Linii Gwarancyjnej de minimis (PLD) ma możliwość zaoferowania mikro, małym i średnim przedsiębiorcom kredytów z gwarancją BGK.                 

                           

2014-11-24 PREZES BANKU JADWIGA FRANEK ZASŁUŻONĄ DLA GMINY KOSZĘCIN

Podczas ostatniej Sesji Rady Gminy Koszęcin dnia 11 listopada 2014r. Rada Gminy Koszęcin przyznanała tytuł Zasłużony dla Gminy Koszęcin Prezes Banku Spółdzielczego w Koszęcinie Jadwidze Franek. Uchwała została przegłosowana jednogłośnie, a tytuł wręczony został przez Wójta Gminy Koszęcin Grzegorza Ziaja oraz Przewodniczący Rady Gminy Koszęcin Michała Anioł.

Zapraszamy do zapoznania się artykułem zamieszczonym na stronach Gminy Koszęcin

http://www.koszecin.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=836:zasuona-dla-gminy-koszcin&catid=35:aktualnoci
 

2014-02-13 Nowy produkt dla rolników - karta debetowa VISA BUSINESS

Szanowni Klienci

Uprzejmie informujemy, że posiadamy w swojej ofercie nowy produkt dla rolników - Kartę debetową VISA Business
Karta VISA Business Debetowa to nowoczesny, bezpieczny i uniwersalny środek płatniczy, zapewniający stały i szybki dostęp do pieniędzy.

 

2014-02-13 Polecamy nowy produkt - kartę zbliżeniową MASTERCARD

Szanowni Klienci

Uprzejmie informujemy, że posiadamy w swojej ofercie nowy produkt dla osób fizycznych - Kartę zbliżeniową MasterCard

Karta MasterCard PayPass to połączenie karty debetowej z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych. Przeznaczona jest dla osób, które cenią stały dostęp do swoich pieniędzy, ale nie lubią nosić gotówki, żeby płacić za codzienne, drobne zakupy.

« 1 2 3 4 5 6 7 »